O kancelarii

Zajmujemy się interdyscyplinarną obsługą prawną polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Praktyczna znajomość regulacji w różnorodnych obszarach prawnych, w tym zestawianie aspektów cywilnoprawnych i podatkowych, gwarantują klientom uzyskanie naprawdę rzetelnej obsługi. Dzięki prawie 10 letniemu doświadczeniu w budowaniu przedsiębiorstw klientów, jesteśmy w stanie zauważalnie redukować czas i koszty realizacji zleceń. Główną zasadą, którą się kierujemy, jest właściwe wyważenie interesów biznesowych i prawnych. Tylko dzięki takiemu podejściu można wspierać przedsięwzięcia biznesowe klientów i skuteczną ich realizację. Na co dzień współpracujemy z siecią zaufanych partnerów specjalizujących się w obsłudze polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Tak więc nasi klienci otrzymują kompleksowe rozwiązania, pozwalające na istotne ograniczenie zaangażowania własnych zasobów.

Założycielem Kancelarii jest radca prawny Michał Grabarz będący absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2011 r.). W trakcie studiów uczestnik wielu warsztatów z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym również jako prelegent. Od wielu lat zajmuje się kompleksową i interdyscyplinarną obsługą przedsiębiorców. Specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców branży internetowej, a przede wszystkim startup-ów. Ponadto dysponuje doświadczeniem w obsłudze postępowań karnych z udziałem przedsiębiorców.

W latach od 2009 do 2012 był członkiem zespołu prawnego w Departamencie Prawa Handlowo-Gospodarczego krakowskiej Kancelarii Prawnej Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy sp. j. Następnie w latach 2012 do 2014 pracował jako prawnik wewnętrzny warszawskiego domu maklerskiego Noble Securities S.A., należącego do jednej z najsilniejszych grup kapitałowych rynku finansowego. Od 2015 r. do 2018 r. zajmował stanowisko doradcy zarządu do spraw prawnych i dyrektora działu prawnego w międzynarodowej grupie kapitałowej zajmującej się sprzedażą produktów i usług z branży Health & Beauty. Dodatkowo w latach od 2016 do 2018 partner w jednej z krakowskich kancelarii prawnych.